Haber

İBB Başkanı İmamoğlu, İmamoğlu Belediyesi’nin önünde fotoğraf çektirdi: O benim çocukluk hayalim

İstanbul Büyükşehir Belediye Lideri Ekrem İmamoğlu, Adana’nın Ceyhan ve İmamoğlu ilçelerine ziyaretlerde bulundu. Adana’ya gelen İstanbul Büyükşehir Belediye Lideri İmamoğlu, birinci olarak Ceyhan Belediyesi’ni ziyaret etti. Daha sonra İmamoğlu ilçesine geçen Başkan İmamoğlu, Belediye Başkanı Kasım Karaköse’yi ziyaret etti.

“SİZLERİ MAHCUP ETMEYECEĞİM”

Belediye binası önünde konuşma yapan İmamoğlu, “Bizi haksız yere mahkum etmek isteyen insanlara, 2019 yılında İstanbullu, nasıl cevap verdiyse misli misli 2023’te de cevabını tokat gibi verir dolayısıyla hiçbir sıkıntı yok. İşimize devam ediyoruz. Göğsünüzü gere gere diyebilirsiniz. İstanbul’da bizim ilçemizin ismini taşıyan bir delikanlı var. O delikanlıyı hanenizin bir evladı kabul edin. Sizleri hiçbir zaman mahcup etmeyeceğim” sözlerini kullandı.

“O BENİM ÇOCUKLUK HAYALİM”

Öte yandan Kasım Karaköse tarafından seçimden çabucak sonra İmamoğlu ilçesine davet edildiğini fakat bugün ziyaret etme fırsatı bulduğunu kaydeden Lider İmamoğlu, “İmamoğlu tabelasının altında bir fotoğraf çektireceğim. O benim çocukluk hayalim” değerlendirmesinde bulundu.

İşte o fotoğraf:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu