Yaşam

Taçsız Prenses Ne Zaman Başlayacak? Taçsız Prenses Bitti mi, Bitti mi?

Bir süredir FOX ekranlarında yer almayan Taçsız Prenses dizinin geleceği merak konusu oldu. Başrollerinde İsmail Hacıoğlu, Sümeyye Aydoğan ve Elif Kurtaran’ın yer aldığı yapımı takip eden seyirciler, dizinin yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağını araştırmaya başladı. Bazı izleyiciler ‘Taçlı Prenses bitti mi?’ diye düşündü. soru geldi

Taçlı Prenses bitti mi?

FOX’un sevilen dizisi Taçsız Prenses 11. bölümüyle ekranlara dönecek. İlgiyle izlenen dizi Mart ayında yayınlanan 10. bölümü ile dönem finali yaptı.

Taçlı Prenses yeni bölüm ne zaman?

Başrollerini Sümeyye Aydoğan, Elif Kurtaran ve İsmail Hacıoğlu’nun paylaştığı dizinin yeni bölümü 17 Haziran Cumartesi günü ekranlarda olacak.

Taçsız Prenses’in son bölümünde neler yaşandı?

Taçsız Prenses’in dönem finalinde;

Masal, Fuat’ı babası olarak kabul etmek istemez. Ancak Fuat, kızını korumak için hayatında ilk kez adımlar atar. Öte yandan Evgin, Yağmur’un tablosuna sert davranmaya çalışsa da İştar her yolu deneyerek Yağmur’u etkilemeye çalışır. Şirin’in beklenmedik sağlık durumu, Masal’ın nerede kalacağı sorusunu beklenmedik bir şekilde herkesin gündemine getirir. Sonunda Fuat, Masal ve Evgin arasında karar anı geldiğinde dünyası alt üst olan İştar’dır.

haberurgup.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu